UA-111397233-2

BİLGİSAYAR HİZMETLERİ

BİLGİSAYAR HİZMETLERİ

  1. BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİS

DENİZLİ İLİNDE YAKLAŞIK 10 YILDIR BİLGİSAYAR BAKIM ONARIM İŞİ YAPMAKTAYIM.

HİÇ KİMSEYİ ÜZMEDEN HERKESE FİYATLARDA YARDIMCI OLMUŞUMDUR.

FORMAT ATMA, BAKIM VE LİSANS İŞLERİ YAPILMAKTADIR.

TÜM DRİVER(SÜRÜCÜLER) EKSİKSİZ YÜKLENİR VE YENİ SİSTEM TAMAMEN UYUMLU ŞEKİLDE TESLİM EDİLİR.

FİYATLARIMIZ...

                 ÜRÜN HİZMET         BİRİM FİYAT       AÇIKLAMA
MASAÜSTÜ/LAPTOP FORMAT ATMA             150 TL  
RESİM VE DOSYA KURTARMA             150 TL     24 saat sürer
GENEL TEMİZLEME VE BAKIM             50 TL    Sistem Yavaşsa
ÖZEL LİSANS İŞLEME            200 TL  
kaspersky Lisanslı 1 yıl            300 TL  
EVDEN AL - EVE BIRAK             50 TL       ŞEHİR İÇİ
WEB TASARIM            700 TL Sayfa başı +300 TL 
UZAKTAN YARDIM HER KONUDA          ÜCRETSİZ     HERKES İÇİN

 

Bilgisayarınızda meydana gelebilecek yazılımsal ve donanımsal sorunlar karşısında telaşa kapılmayın, çaresiz kalmayın. Siz de bilgisayar teknik servis konusunda güvenli, hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet veren bir bilgisayar bakım onarım firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz.

Bilgisayar Tamiri

Çok para harcayarak sahip olduğumuz bilgisayarların, zamanı geldiğinde bakımını yaptırmayıp, format attırmadığımız taktirde, çok ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabiliriz. Bunun önüne geçmek için de öncelikle yazılımlar dışında bilgisayar parçalarının en büyük üç düşmanının olduğunu bilmeliyiz. Bunlar elektrik voltaj düzensizliği, sarsıntı-darbe ve tozlanmalar. Bu üç düşmandan birinin neden olduğu sorunla karşılaşmanız halinde masaüstü, dizüstü, notebook veya laptop bilgisayarınızı derhal emin ellere teslim etmeniz gerekiyor. Peki bilgisayarınızın bakıma ihtiyacı olduğunu nasıl anlarsınız. Bilgisayar fanı hiç durmadan çalışmaya başladıysa,  bilgisayar düzensiz açılıp kapanıyorsa ya da bilgisayar çok yavaş çalışıyorsa, bakım zamanı gelmiş demektir.  Denizli'de Hakan Elektronik olarak bilgisayar bakım ve format hizmeti ile müşterilerimize hızlı, güvenilir ve garantili iş yapıyoruz. Bilgisayarların bakımı kapsamında; Masaüstü bilgisayarda kasa, kasa içindeki diğer parçalar sökülüyor, kasa içindeki fanların tozları temizleniyor, ses yapan fan değiştiriliyor, anakarta bağlı elektronik kartlar sökülerek soket uçları temizleniyor. Bilgisayarınızın teknik bakımı kadar yazılımsal bakımı da özenle yapılıyor. Yazılım bakım sırasında eksik olan sistem dosyaları, virüs programı yükleniyor, virüs taraması yapılıyor. Bilgisayarınıza format atılırken de öncelikle başlangıç disketi oluşturuyor, bütün bilgi ve datalarınız geçici bir diske yükleniyor. Format atma işlemi bittikten sonra ise bilgi ve datalarınızı bilgisayarınıza geri yükleniyor.

Bilgisayar Format

Masaüstü bilgisayar, laptop bilgisayar, dizüstü bilgisayar ya da notebook bilgisayar sahibiyseniz. Ve bilgisayarınız artık eskisi gibi verimli çalışmıyor, mavi ekranla donup kalıyorsa. Bilgisayarınız açılmayacak duruma geldiyse ve bilgisayarın tüm sistem dosyalarına zarar geldiyse artık format zamanı gelmiş demektir. Tıpkı format atmak gibi bilgisayarın bakımı da teknik servislere yaptırılmalıdır. Bilgisayara bakım yaptırmak demek diskinize bakım yaptırmak demektir. Çünkü windowstan ne kadar kırık dosya, işe yaramaz bilgi silerseniz disk o kadar rahatlar. Denizli'de faaliyet gösteren Hakan Elektronik olarak bilgisayar bakım ve format hizmetini özenle veriyoruz. İşletim sistemi kurulumu ve güncellenmesi, mevcut bilgi işlem teknolojilerinin bakım, destek ve yönetim hizmetleri, donanım güncellemesi, bilgilerin otomatik CD, DVD, USB ve hard disk gibi kaynaklara yedeklenmesi ayarı, virüs taraması ve program güncellemeleri, upgrade işlemleri, network kurulumu, tanımlama ve kaynakların paylaşımı kurulumu ve desteği, Hakan Elektronik'in bu alandaki hizmetlerinden sadece birkaçı. Yıllardır edindiğimiz tecrübemiz ve uzmanlık alanımız ile isterseniz evinizde ve işyerinizde, dilerseniz teknik servisimizde, bakım ve format konusunda ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri size sunmaya hazır.

Bilgisayar Bakım/Onarım

Bilgisayar Bakım Onarım için Yerinde Teknik servisimiz vardır. Kullanıcı tarafından istenilen bütün programlar lisanslı tederik edilip ücretsiz kurulur. İşletim sistemleri, Office, Autocad, photoshop, Virüs programları vs. binlercesi… Bilgisayar teknik servisi ve danışmanlık hizmetleri Firmamız hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb)  gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde ve emin ellerde en kısa sürede yapılmaktadır. Bilgisayarlarınızın Formatlanma işlemi; sürücülerinin yüklenmesi ve yeniden güncellenmesi, donanımsal sorunların ortadan kaldırılması. Bilgisayarınızın yeni alınan cihazları tanıtılması, yazıcı tarayıcı gibi yeni programların kurulması gibi teknik tüm işleriniz itina ile yapılır.

 

 ---DENİZLİ İLİNDE FAALİYET GÖSTERMEKTEYİZ---

GÜVENİLİR VE UYGUN FİYATA HİZMET VERMEKTEYİZ.

ETİKETLER : windows 7-8-10 , office 2010 , coreldraw X5-X7 - kaspersky - eset - defender - web tasarım - teamviewer -


FORMAT ATMA

FORMAT ATMA

BİLGİSAYAR VE LAPTOP FORMATITÜM SİSTEM ÇALIŞIR VE GÜNCEL SÜRÜCÜLER YÜKLENMİŞ OLARAK TESLİM EDİLİR.ÇA..

150,00₺

RESİM VE DOSYA KURTARMA

RESİM VE DOSYA KURTARMA

KAYBOLAN SİLİNEN VEYA FORMAT SONRASI DOSYALARINIZINKURTARILABİLİR SAĞLAM BÖLÜMLERİNİ KURTARMAK İÇİNB..

500,00₺

SİSTEM KURTARMA

SİSTEM KURTARMA

SİSTEM KURTARMA BİLGİSAYARINIZIN ENSON ÇALIŞIR HALİYLE AYAĞA KALDIRILIPÖNEMLİ OLAN HDD BÖLÜMLER..

70,00₺

18.5 AOC E970SWN 5MS VGA SIYAH MONİTOR BİLGİSAYAR EKRANI

18.5 AOC E970SWN 5MS VGA SIYAH MONİTOR BİLGİSAYAR EKRANI

Ürün ÖzellikleriEkran Boyutu18.5"Kullanım Alanıİş / EvDokunmatik EkranYokTepki Süresi5 MsIps Panel /..

2.500,00₺

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)